Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 685 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip

The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip

Babai i të gjithë agjentëve sekretë.Jul. 30, 2021France110 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-agjent misterioz i shërbimit sekret duhet të kthehet urgjentisht në Francë kur djali i tij i humbur prej kohësh akuzohet padrejtësisht për trafik armësh dhe droge nga qeveria, pas një operacioni antimafia dhe gabimit të një burokrati të përpiktë.

The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
The Last Mercenary (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Le Dernier Mercenaire
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota
Vlerësimi TMDb 6.9 58 vota

Regjizori

David Charhon
Regjizori

Aktorët

Jean-Claude Van Damme isRichard Brumére
Richard Brumére
Alban Ivanov isAlexandre Lazare
Alexandre Lazare
Samir Decazza isArchibald Al Mahmoud
Archibald Al Mahmoud
Eric Judor isPaul Lesueur
Paul Lesueur
Patrick Timsit isCommandant Jouard
Commandant Jouard
Miou-Miou isMarguerite
Marguerite
Djimo isMomo
Momo
Nassim Lyes isSimyon Novak
Simyon Novak
Valérie Kaprisky isMinistre Sivardière
Ministre Sivardière
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sniper: Reloaded 2011
Checkered Ninja (2018) me Titra Shqip
The Matrix Revolutions (2003) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: European Gigolo (2005) me Titra Shqip
The Cure (2020)
Moonshot (2022) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
Letters from Iwo Jima (2006) me Titra Shqip
Soy Rada: Serendipity (2021) me Titra Shqip
Last Shoot Out (2021) me Titra Shqip
The Stupids (1996) me Titra Shqip