Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 258 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Last Mark (2022) me Titra Shqip

The Last Mark (2022) me Titra Shqip

Vrasja është e thjeshtë. Derisa të komplikohet.Feb. 25, 2022Unknown85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi një grua e re është dëshmitare e një goditjeje nga turma, një vrasës me përvojë dhe partneri i tij psikotik duhet ta gjurmojnë para se ajo t’i dorëzojë, por ajo provon të jetë shenja më e vështirë për t’u vrarë.

The Last Mark (2022) me Titra Shqip
The Last Mark (2022) me Titra Shqip
The Last Mark (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Mark
Vlerësimi IMDb 4.2 176 vota
Vlerësimi TMDb 6 2 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Game of Death (1978) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
Young Ones (2014) me Titra Shqip
Slaughter Hotel (1971) me Titra Shqip
A Thought of Ecstasy (2018) me Titra Shqip
Young Ip Man: Crisis Time (2020) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
John Wick (2014) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Sin City (2005) me Titra Shqip
Ready Player One (2018) me Titra Shqip
No Time to Die (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit