Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 114 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com
The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip

The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip

Jul. 12, 2021Unknown121 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Filmi trajton krimin kibernetik përmes historisë së Younis, një burrë që jeton me gruan e tij dhe vajzën e tyre, teksa vendos të grabisë një bankë përmes internetit, por më pas e gjen veten të ndjekur nga një bandë e rrezikshme.

The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip
The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip
The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal العارف
Vlerësimi IMDb 6.4 1,526 vota
Vlerësimi TMDb 8.6 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Congo (1995) me Titra Shqip
Peppermint (2018) me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Jawbone (2017)
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Burnout (2014) me Titra Shqip
Death Racers (2008) me Titra Shqip
Apex (2021) me Titra Shqip
Shkembimi (2021) Film Shqiptar
Rambo: First Blood (1982) me Titra Shqip
The Beast 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit