Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 257 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip

The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip

Rregullat mund të thyhen ... por edhe zemrat.Jul. 24, 2020United Kingdom132 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Elle Evans sapo ka përjetuar verën më romantike të jetës së saj me të dashurin e saj, Noah Flynn. Tani, megjithatë, Noah do të shkojë për të studiuar në Harvard, ndërsa Elle do të duhet të përballet me vitin e fundit të shkollës së mesme. Vajza do të duhet të lundrojë midis një marrëdhënieje në distancë, përgatitjeve për t’u pranuar në universitetin e ëndrrave të saj me mikun e saj më të mirë Lee dhe ndërlikimet e një miqësie të thellë me një mik të ri, tërheqës dhe karizmatik, të quajtur Marco. Kur Noe fillon të harmonizohet me një vajzë kolegji në dukje të përsosur, Elle do të duhet të vlerësojë sa i beson atij dhe të vendosë se cilit djalë i përket zemra e saj.

The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
The Kissing Booth 2 (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Kissing Booth 2
Vlerësimi IMDb 5.8 24,094 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 4,154 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gintama (2017) me Titra Shqip
Fun Mom Dinner (2017) me Titra Shqip
Bang Bang! (2014) me Titra Shqip
Robin Hood: Prince of Thieves (1991) me Titra Shqip
Black Friday (2021) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Idiocracy 2006 me Titra Shqip
Blue Crush (2002) me Titra Shqip
Out of the Blue (2022) me Titra Shqip
Full Speed (2016) me Titra Shqip
Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip
Made 2001

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit