Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4482 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The King’s Man (2021) me Titra Shqip

The King’s Man (2021) me Titra Shqip

Dëshmoni origjinën e përgjakshme.Dec. 22, 2021United Kingdom131 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Disa nga tiranët më të mëdhenj dhe mendjet më të mëdha kriminale në histori bashkohen për të asgjësuar miliona njerëz. Një njeri do të duhet të luftojë kundër kohës për t’i ndaluar ata dhe për të shmangur më të keqen, duke rezultuar në agjencinë e parë të pavarur të inteligjencës në Mbretërinë e Bashkuar.

The King’s Man (2021) me Titra Shqip
The King’s Man (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The King's Man
Vlerësimi IMDb 6.7 27,803 vota
Vlerësimi TMDb 6.8 458 vota

Regjizori

Aktorët

Ralph Fiennes isOrlando Oxford
Orlando Oxford
Tom Hollander isKing George V / Kaiser Wilhelm II / Czar Nicholas II
King George V / Kaiser Wilhelm II / Czar Nicholas II
Daniel Brühl isErik Jan Hanussen
Erik Jan Hanussen
Shpërndarë5

Tituj të Ngjashëm

Russian Raid (2020) me Titra Shqip
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
Seal Team Eight: Behind Enemy Lines (2014) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
The Marine 3: Homefront (2013) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Transporter 2 (2005) me Titra Shqip
Operation Mincemeat (2022) me Titra Shqip
Assassins (1995) me Titra Shqip
Rambo III (1988) me Titra Shqip
Planes: Fire & Rescue (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit