Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 548 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Killer (2022) me Titra Shqip

The Killer (2022) me Titra Shqip

Një vajzë që meriton të vdesëJul. 13, 2022South Korea95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vrasës me pagesë në pension, gruaja e të cilit shkon në një udhëtim me shoqen e saj dhe i kërkon atij të kujdeset për vajzën adoleshente të shokut. Gjërat shkojnë keq kur ai detyrohet të ushtrojë pak dhunë për të mbrojtur vajzën nga kriminelët e mitur, por më pas ata gjenden të vdekur dhe vajza rrëmbehet.

The Killer (2022) me Titra Shqip
The Killer (2022) me Titra Shqip
The Killer (2022) me Titra Shqip
The Killer (2022) me Titra Shqip
The Killer (2022) me Titra Shqip
The Killer (2022) me Titra Shqip
The Killer (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 더 킬러: 죽어도 되는 아이
Vlerësimi IMDb 6.7 505 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 10 vota

Regjizori

Choi Jae-hoon
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Prey: Legend of Karnoctus (2022) me Titra Shqip
Spy Game (2001) me Titra Shqip
Air America (1990) me Titra Shqip
The Green Mile (1999) me Titra Shqip
The Man with the Iron Fists 2 2015
Man of Steel (2013) me Titra Shqip
Son of a Gun (2014) me Titra Shqip
The Lair (2022) me Titra Shqip
Mad Money (2008) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
Fan (2016) me Titra Shqip
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams (2002) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit