Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 95 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Keeper (2019) me Titra Shqip

The Keeper (2019) me Titra Shqip

Ai fitoi dashurinë e saj dhe zemrat dhe mendjet tonaMar. 14, 2019Germany114 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e një njeriu, dashuria e të cilit për futbollin, për Anglinë dhe për dashurinë e jetës së tij, Margaret, e pa atë të ngrihej nga një ‘holl’ nazist në hero britanik. Bert Trautmann, portieri gjerman fitoi edhe kundërshtarët e tij më të ashpër duke fituar finalen e FA Cup për Manchester City në 1956 – duke luajtur me qafë të thyer për të siguruar fitoren.

The Keeper (2019) me Titra Shqip
The Keeper (2019) me Titra Shqip
The Keeper (2019) me Titra Shqip
The Keeper (2019) me Titra Shqip
The Keeper (2019) me Titra Shqip
The Keeper (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Trautmann
Vlerësimi IMDb 7.2 5,029 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 141 vota

Regjizori

Aktorët

David Kross isBert Trautmann
Bert Trautmann
Freya Mavor isMargaret
Margaret
John Henshaw isJack Friar
Jack Friar
Gary Lewis isJock Thompson
Jock Thompson
Harry Melling isSergeant Smythe
Sergeant Smythe
Michael Socha isBill Twist
Bill Twist
Dave Johns isRoberts
Roberts
Dervla Kirwan isClarice Friar
Clarice Friar
Barbara Young isGrandma Sarah
Grandma Sarah
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sanzaru (2020) me Titra Shqip
Elles (2011) me Titra Shqip
Sinkhole (2021) me Titra Shqip
Devil in a Blue Dress (1995) me Titra Shqip
3 Idiots (2009) me Titra Shqip
Warning (2021) me Titra Shqip
Samson (2018) me Titra Shqip
A Dark Foe (2021) me Titra Shqip
True Mothers (2020) me Titra Shqip
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
Mr. Turner (2014) me Titra Shqip
AK vs AK 2020

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit