Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 60 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Issue with Elvis (2021) me Titra Shqip

The Issue with Elvis (2021) me Titra Shqip

Jun. 27, 2021Unknown88 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eksperti i kërpudhave të Virxhinias Perëndimore, Dr. Michael Mercer, jeton i vetëm në male. Një pasdite ndodh me një djalë që e ndjek në shtëpi. Shkencëtari e merr fëmijën brenda, duke mësuar se ai quhet Elvis dhe ka një histori të ndërlikuar.

The Issue with Elvis (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Issue with Elvis
Vlerësimi IMDb 4.8 113 vota
Vlerësimi TMDb 5 1 vota

Regjizori

Aktorët

Jeff Wincott isDr. Michael Mercer
Dr. Michael Mercer
Bill Meisenzahl isOfficer Bradley
Officer Bradley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Afterlife of the Party (2021) me Titra Shqip
In Bruges (2008) me Titra Shqip
Son of God (2014) me Titra Shqip
The Batman (2022) me Titra Shqip
UFO (2022) me Titra Shqip
Marfa Girl 2 (2018) me Titra Shqip
Honey 4: Rise Up and Dance (2018) me Titra Shqip
In the Heart of the Machine (2022) me Titra Shqip
Awake (2021) me Titra Shqip
All My Puny Sorrows (2021) me Titra Shqip
Respect (2021) me Titra Shqip
The Death of Superman (2018) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit