Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 215 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Invitation (2022) me Titra Shqip

The Invitation (2022) me Titra Shqip

Jeni të ftuar përzemërsisht në një makth të gjeneratave në zhvillim.Aug. 24, 2022USA105 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së nënës së saj, Evisë i afrohet një kushëri i panjohur i cili e fton në një dasmë luksoze në fshatin anglez. Së shpejti, ajo kupton se po ndodh një komplot gotik dhe duhet të luftojë për mbijetesë ndërsa zbulon sekrete të shtrembëruara në historinë e familjes së saj.

The Invitation (2022) me Titra Shqip
The Invitation (2022) me Titra Shqip
The Invitation (2022) me Titra Shqip
The Invitation (2022) me Titra Shqip
The Invitation (2022) me Titra Shqip
The Invitation (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Invitation
Vlerësimi IMDb 5.3 6,218 vota
Vlerësimi TMDb 6.046 76 vota

Regjizori

Aktorët

Nathalie Emmanuel isEvie Alexander
Evie Alexander
Thomas Doherty isWalter De Ville
Walter De Ville
Hugh Skinner isOliver Alexander
Oliver Alexander
Kata Sarbó isManicurist
Manicurist
Sean Pertwee isMr. Fields
Mr. Fields
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hannibal 2001
Assassins (1995) me Titra Shqip
Apex (2021) me Titra Shqip
Reindeer Games (2000) me Titra Shqip
Midnight (2021) me Titra Shqip
The Alpines (2021) me Titra Shqip
The Enforcer (2022) me Titra Shqip
The Housemaid (2010) me Titra Shqip
Those Who Wish Me Dead (2021)
Sniper: Legacy 2014
Altar (2014) me Titra Shqip
Borrego (2022) me Titra Shqip