Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Intern (2015) me Titra Shqip

The Intern (2015) me Titra Shqip

Përvoja nuk vjetërohet kurrëSep. 24, 2015USA121 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

70-vjeçari i ve Ben Whittaker ka zbuluar se pensioni nuk është gjithçka që mendohet të jetë. Duke përfituar nga një mundësi për t’u rikthyer në lojë, ai bëhet një praktikant i vjetër në një faqe online mode, të themeluar dhe drejtuar nga Jules Ostin.

The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Intern
Vlerësimi IMDb 7.1 243,560 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 5,476 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Dog (2022) me Titra Shqip
Jay and Silent Bob Reboot (2019) me Titra Shqip
Some Kind of Beautiful (2015) me Titra Shqip
The Aristocats (1970) me Dublim Shqip
Groundswell (2022) me Titra Shqip
Love Hard (2021) me Titra Shqip
Detective Chinatown (2015) me Titra Shqip
Small Engine Repair (2021) me Titra Shqip
Soy Rada: Serendipity (2021) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip