Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 127 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
The Inheritance (2021) me Titra Shqip

The Inheritance (2021) me Titra Shqip

Disa sekrete nuk qëndrojnë të varrosura.Apr. 13, 2021Ukraine87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Trashëgimia e një gruaje e çon atë në Evropën Lindore për të zbuluar një sekret të errët dhe shqetësues familjar.

The Inheritance (2021) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Inheritance
Vlerësimi IMDb 3.7 512 vota
Vlerësimi TMDb 3.6 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monstrum (2018) me Titra Shqip
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Fifty Shades of Grey (2015) me Titra Shqip
Ted K (2022) me Titra Shqip
The Beast 2020
Caged (2010) me Titra Shqip
Aliens (1986) me Titra Shqip
Novocaine (2001) me Titra Shqip
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)
Scream (2022) me Titra Shqip
Wrong Turn 2003
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip