Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 507 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
The Inhabitant (2022) me Titra Shqip

The Inhabitant (2022) me Titra Shqip

Ju nuk mund të fshiheni nga një e keqe që jeton brenda.Oct. 07, 2022USANot Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Si çdo vajzë tjetër adoleshente, Tara sapo po i mbijeton shkollës së mesme – megjithatë babai dhe nëna e saj duken çuditërisht të largët. Mes një zbavitjeje të afërt të vrasjeve të tmerrshme me sëpatë, Tara ka pamje të entiteteve të tmerrshme, duke e detyruar atë të vërë në dyshim mendjen e shëndoshë dhe prejardhjen e saj tronditëse.

The Inhabitant (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Inhabitant
Vlerësimi IMDb 6.4 14 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Luna Park (2022) me Titra Shqip
Escape the Field (2022) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
What Lies Below 2020
The Mule (2018) me Titra Shqip
Kill the Messenger (2014) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
The Usual Suspects 1995 me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
Putahe (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit