Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 613 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
The Infernal Machine (2022) me Titra Shqip

The Infernal Machine (2022) me Titra Shqip

Ajo që ai krijoi do ta shkatërrojë atë.Sep. 23, 2022Portugal107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Autori i izoluar dhe i diskutueshëm Bruce Cogburn tërhiqet nga fshehja nga një fans i ngulët, duke e detyruar romancierin të përballet me një të kaluar të cilës ai mendonte se mund t’i shpëtonte dhe të jepte llogari për ngjarjet e vëna në lëvizje nga bestselleri i tij dekada më parë. Kërkimi i Cogburn-it për atë se kush qëndron pas manipulimit dhe mundimit mendor që has, çon në një udhëtim emocional me slitë me rul plot frikë dhe rrezik, ku gjërat nuk janë gjithmonë aq të qarta sa duken dhe ku veprat e së shkuarës mund të kenë pasoja të tmerrshme.

The Infernal Machine (2022) me Titra Shqip
The Infernal Machine (2022) me Titra Shqip
The Infernal Machine (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Infernal Machine
Vlerësimi IMDb 5.1 920 vota
Vlerësimi TMDb 6.694 49 vota

Regjizori

Andrew Hunt
Regjizori

Aktorët

Guy Pearce isBruce Cogburn
Bruce Cogburn
Alice Eve isOfficer Higgins
Officer Higgins
Jeremy Davies isElijah Barett
Elijah Barett
Alex Pettyfer isDwight Tufford
Dwight Tufford
Iris Cayatte isUs Marshall Perez
Us Marshall Perez
Rachel De Fontes isCopy Store Clerk
Copy Store Clerk
Ana Lopes isWoman at DCC
Woman at DCC
Gary Anthony Stennette isUS Marshal Hopkins
US Marshal Hopkins
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bull (2021) me Titra Shqip
X2: X-Men United 2003
Where’s Rose (2021) me Titra Shqip
Old Man (2022) me Titra Shqip
All the Old Knives (2022) me Titra Shqip
Slow West (2015) me Titra Shqip
Till Death (2021) me Titra Shqip
Morbius (2022) me Titra Shqip
Yakuza Princess (2021) me Titra Shqip
Hunted (2021) me Titra Shqip
The Wannabe (2015) me Titra Shqip
The Last Castle (2001) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit