Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1023 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Ice Road (2021) me Titra Shqip

The Ice Road (2021) me Titra Shqip

Ky mision është në akull të hollë.Jun. 25, 2021United States108 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas shembjes së një miniere diamanti të izoluar në rajonet veriore të Kanadasë, një shofer drejton një mision shpëtimi gati të pamundur përtej një oqeani të ngrirë për të shpëtuar jetën e minatorëve të bllokuar. Kështu ai do ta gjejë veten në qendër të një gare me kohën për shkak të shkrirjes së ujërave dhe një kërcënimi që nuk shihet kurrë të vijë.

The Ice Road (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Ice Road
Vlerësimi IMDb N/A N/A vota

Regjizori

Aktorët

Holt McCallany isRené Lampard
René Lampard
Matt McCoy isGeorge Sickle
George Sickle
Matt Salinger isCEO Thomason
CEO Thomason
BJ Verot isWashington
Washington
Chad Bruce isShift Supervisor Mankins
Shift Supervisor Mankins
Jake Kennerd isJefferson
Jefferson
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Aviary (2022) me Titra Shqip
Eden Lake (2008) me Titra Shqip
Beast (2022) me Titra Shqip
Combustion (2013) me Titra Shqip
Death on the Nile (2022) me Titra Shqip
Zone 414 (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip
Baise-moi (2000) me Titra Shqip
The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Absolution (2015) me Titra Shqip
RRR (2022) me Titra Shqip
Dune (1984) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit