Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 181 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip

The Ice Demon (2021) me Titra Shqip

E ftohta e së keqes vjen në shtëpiOct. 28, 2021Russia92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Ksyusha mezi kujton babanë e saj: ai u zhduk kur ajo ishte fëmijë. Në mënyrë të pabesueshme, ai po jep shenja jete, pavarësisht se është në gjendje kome. Burri është kthyer në shtëpi në këtë gjendje. Gruaja e tij tani është rimartuar. Familja hidhet në rrëmujë nga kthimi i ish të zotit të shtëpisë – gjëra të tmerrshme po ndodhin në shtëpi, dhe nëna e Ksyusha fillon të sillet çuditshëm… Ksyusha fillon të dyshojë se diçka e mbinatyrshme, e akullt dhe e pajetë ka ardhur në shtëpi me të atin. . Dhe tani Ksyusha dhe njerku i saj do ta gjejnë veten duke mbrojtur familjen e tyre nga një demon.

The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ледяной демон
Vlerësimi IMDb 3.1 189 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 7 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Chalk Line (2022) me Titra Shqip
V/H/S/2 (2013) me Titra Shqip
Dorian (2003) me Titra Shqip
A Violent Man (2017) me Titra Shqip
Into the White (2012) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
Spiral: From the Book of Saw (2021) me Titra Shqip
Arbëria (2019) me Titra Shqip
BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
Ida Red (2021) me Titra Shqip
Natasha 2007
The Patriot 2000

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit