Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 493 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Hunting (2022) me Titra Shqip

The Hunting (2022) me Titra Shqip

Uria shkon thellë.Jan. 21, 2022USA91 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një sulm misterioz i kafshëve lë një trup të gjymtuar në pyll, një detektiv konservator i një qyteti të vogël duhet të kërkojë ndihmën e një specialisti të etur të jetës së egër për të zbuluar të vërtetën e errët dhe shqetësuese që kërcënon qytetin.

The Hunting (2022) me Titra Shqip
The Hunting (2022) me Titra Shqip
The Hunting (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hunting
Vlerësimi IMDb 3 185 vota
Vlerësimi TMDb 7 2 vota

Regjizori

Aktorët

Angela Cole isSarah Simmons
Sarah Simmons
Heidi Azaro isDr. Keely
Dr. Keely
Joelle Westwood isMaggie Talbot
Maggie Talbot
Peyton Hillis isMatt / Connor
Matt / Connor
Billy Grimm isPolice Dispatcher
Police Dispatcher
Daniel Repas isChief Galligan
Chief Galligan
Matt Tifft isBobby Simmons
Bobby Simmons
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Red Snow (2021) me Titra Shqip
Teenage Vampire (2020) me Titra Shqip
As Above, So Below (2014) me Titra Shqip
Paranormal Activity 2 (2010) me Titra Shqip
Paranormal Activity: Next of Kin (2021) me Titra Shqip
Lantern’s Lane (2021) me Titra Shqip
Come Play (2020) me Titra Shqip
Scream (2022) me Titra Shqip
Ghostland (2018) me Titra Shqip
The Conjuring 2 (2016) me Titra Shqip
Death Valley (2021) me Titra Shqip
Inland Empire 2006