Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 176 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Humans (2021) me Titra Shqip

The Humans (2021) me Titra Shqip

Nov. 24, 2021USA107 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një apartament në qendër të Manhatanit, familja Blake mblidhet për të festuar Ditën e Falenderimeve. Ndërsa bie mbrëmja, gjërat misterioze fillojnë të ndodhin dhe tensionet familjare arrijnë një pikë pa kthim.

The Humans (2021) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
The Humans (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Humans
Vlerësimi IMDb 6.1 1,793 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 14 vota

Regjizori

Stephen Karam
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

BlacKkKlansman (2018) me Titra Shqip
Backcountry (2014) me Titra Shqip
Sniper: The White Raven (2022) me Titra Shqip
Pressure (2015) me Titra Shqip
House of Flying Daggers (2004) me Titra Shqip
Transcendence (2014) me Titra Shqip
Annette (2021) me Titra Shqip
The Eagle (2011) me Titra Shqip
The White Tiger (2021)
The Last King of Scotland 2006 me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
Hollywood Stargirl (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit