Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 560 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The House (2022) me Titra Shqip

The House (2022) me Titra Shqip

Three visionary tales. One unforgettable place.Jan. 14, 202297 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në periudha të ndryshme, një familje e varfër, një zhvillues në ankth dhe një pronare e ngopur lidhen me të njëjtën shtëpi misterioze në këtë komedi të errët të animuar.

The House (2022) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The House
Vlerësimi TMDb 7.1 134 vota

Regjizori

Paloma Baeza
Regjizori

Aktorët

Matthew Goode isRaymond (voice)
Raymond (voice)
Claudie Blakley isPenelope (voice)
Penelope (voice)
Paul Kaye isCosmos (voice)
Cosmos (voice)
Miranda Richardson isAunt Clarice (voice)
Aunt Clarice (voice)
Mia Goth isMabel (voice)
Mabel (voice)
Will Sharpe isElias (voice)
Elias (voice)
Susan Wokoma isRosa (voice)
Rosa (voice)
Mark Heap isMr. Thomas (voice)
Mr. Thomas (voice)
Stephanie Cole isGreat Aunt Eleanor (voice)
Great Aunt Eleanor (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Bright: Samurai Soul (2021) me Titra Shqip
Impregnation Nation (2020) me Titra Shqip
Takht (2021) me Titra Shqip
The Dry (2021) me Titra Shqip
Breeder (2020) me Titra Shqip
Endless Rain (2021) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
Shut In (2022) me Titra Shqip
The Way Back (2020) me Titra Shqip
Tamami: The Baby’s Curse (2008) me Titra Shqip