Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 80 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip

The Hollow Point (2016) me Titra Shqip

Burrat e mirë mund të bëjnë gjëra të këqija.Dec. 16, 2016United States94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një qytet kufitar, ku sundon karteli meksikan i drogës, sherifi i ri duhet të punojë me ligjvënësin në pension që ai zëvendësoi për të hetuar origjinën e trafikut të drogës dhe brutalizimin pasues të banorëve vendas.

The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
The Hollow Point (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hollow Point
Vlerësimi IMDb 5.4 5,416 vota
Vlerësimi TMDb 6 114 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Changeland (2019) me Titra Shqip
The Brothers Bloom (2008) me Titra Shqip
Delta of Venus (1995) me Titra Shqip
Lou (2022) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
The Green Knight (2021) me Titra Shqip
Kidnapped (2010) me Titra Shqip
Hustle (2022) me Titra Shqip
Worth (2021) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip
The Load (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit