Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 127 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Holiday (2006) me Titra Shqip

The Holiday (2006) me Titra Shqip

Është prag Krishtlindjesh dhe ne do të shkojmë të festojmë të qenit të rinj dhe të gjallë.Dec. 08, 2006United Kingdom136 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Amanda Woods, një kaliforniane që prodhon trailera për filmat e Hollivudit dhe Iris Simpkins, një gazetare thashethemesh angleze, vendosin të shkëmbejnë shtëpitë e tyre përkatëse për dy javë përmes një agjencie të specializuar, në mënyrë që të shpëtojnë nga përditshmëria dhe mbi të gjitha nga dy burrat që i zhgënjyen.

The Holiday (2006) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
The Holiday (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Holiday
Vlerësimi IMDb 6.9 266,848 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 3,890 vota

Regjizori

Nancy Meyers
Regjizori

Aktorët

Kate Winslet isIris Simpkins
Iris Simpkins
Cameron Diaz isAmanda Woods
Amanda Woods
Jude Law isGraham Simpkins
Graham Simpkins
Jack Black isMiles Dumont
Miles Dumont
Eli Wallach isArthur Abbott
Arthur Abbott
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fifty Shades Freed (2018) me Titra Shqip
Aladdin (2019) me Titra Shqip
Home Alone 3 (1997) me Titra Shqip
Bigfoot Famous (2021) me Titra Shqip
Grimm (2003) me Titra Shqip
Heartsong (2022) me Titra Shqip
Little Miss Sunshine (2006) me Titra Shqip
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) me Titra Shqip
Extract (2009) me Titra Shqip
Moxie 2021
Senior Skip Day (2008) me Titra Shqip
In Good Company (2004) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit