Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1835 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip

Dëshmoni kapitullin përcaktues të sagës së Tokës së MesmeDec. 10, 2014New Zealand144 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë


Përshkrimi i Filmit

Pasi mposhti dragoin Smaug dhe rifitoi zotërimin e mbretërisë së tij, Thorin Oakenshield verbohet nga lakmia dhe frika e humbjes së asaj që rimori në zotërim. Duke mos mbajtur disa premtime të bëra gjatë rrugës, ai do të lëshojë zemërimin e kreditorëve të tij dhe do të hapë rrugën për një betejë të paparë në Tokën e Mesme.

The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
The Hobbit: The Battle of the Five Armies (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hobbit: The Battle of the Five Armies
Vlerësimi IMDb 7.4 494,358 vota
Vlerësimi TMDb 7.3 11,321 vota

Regjizori

Peter Jackson
Regjizori

Aktorët

Martin Freeman isBilbo Baggins
Bilbo Baggins
Richard Armitage isThorin Oakenshield
Thorin Oakenshield
Lee Pace isThranduil
Thranduil
Benedict Cumberbatch isSmaug / Necromancer (voice)
Smaug / Necromancer (voice)
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
The Sea Beast (2022) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
Coco (2017) me Dublim Shqip
Sleeping Beauties (2017) me Titra Shqip
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010) me Titra Shqip
Kingsman: The Secret Service (2015) me Titra Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
The Runners (2020)
Turning Red (2022) me Titra Shqip
Army of Darkness 1992 me titra shqip
Pandorum 2009