Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1371 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Hating Game (2021) me Titra Shqip

The Hating Game (2021) me Titra Shqip

Ai është i vetmi që ajo pëlqen të urrejë.Dec. 09, 2021USA102 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Përshkrimi i Filmit

E vendosur për të arritur suksesin profesional pa kompromentuar etikën e saj, Lucy bëhet protagoniste e një loje të pamëshirshme epërsie dhe konkurrence kundër armikut të saj më të ftohtë dhe më efikas: Joshua, një rival për të cilin tërheqja e saj rritet me kalimin e ditëve.

The Hating Game (2021) me Titra Shqip
The Hating Game (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Hating Game
Vlerësimi IMDb 7.7 18 vota
Vlerësimi TMDb 4.6 5 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Dorm Daze 2 2006 me Titra Shqip
The Bob’s Burgers Movie (2022) me Titra Shqip
Miami Supercops (1985) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
The Curse of Bridge Hollow (2022) me Titra Shqip
Shaolin Soccer (2001) me Titra Shqip
I Love Tropoja (2020) Film Shqiptar
American Ultra (2015) me Titra Shqip
How Much Do You Love Me? (2005) me Titra Shqip
Private Tutor Advanced Course (2016) me Titra Shqip
Private (2003) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit