Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 249 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Harder They Fall (2021) me Titra Shqip

The Harder They Fall (2021) me Titra Shqip

Një ditë e re po lind.Oct. 22, 2021USA130 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur i jashtëligjshmi Nat Love (Jonathan Majors) mëson se armiku i tij Rufus Buck (Idris Elba) do të lirohet nga burgu, ai ribashkon bandën për ta gjetur atë dhe për të marrë hak. Bashkë me të janë ish-trajnerja e flakës Mary (Zazie Beetz), krahu i tij i djathtë dhe krahu i majtë, Bill Pickett (Edi Gathegi) me temperament të shkurtër dhe Jim Beckwourth (RJ Cyler) i lumtur, respektivisht, si dhe një kundërshtar befasues i shndërruar në aleat. Rufus Buck ka gjithashtu shokë të frikshëm, duke përfshirë Trudy Smith (Regina King) dhe Cherokee Bill (LaKeith Stanfield), dhe të gjithë kanë një tipar të përbashkët: atë të mos dijes se si të humbasin.

The Harder They Fall (2021) me Titra Shqip
The Harder They Fall (2021) me Titra Shqip
The Harder They Fall (2021) me Titra Shqip
The Harder They Fall (2021) me Titra Shqip
The Harder They Fall (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Harder They Fall
Vlerësimi IMDb 5.7 820 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 15 vota

Regjizori

Jeymes Samuel
Regjizori

Aktorët

Zazie Beetz isStagecoach Mary
Stagecoach Mary
Idris Elba isRufus Buck
Rufus Buck
Regina King isTrudy Smith
Trudy Smith
Delroy Lindo isBass Reeves
Bass Reeves
Lakeith Stanfield isCherokee Bill
Cherokee Bill
Edi Gathegi isBill Pickett
Bill Pickett
Deon Cole isWiley Escoe
Wiley Escoe
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Tom and Jerry Cowboy Up! (2022) me Titra Shqip
Trinity Is Still My Name (1971) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
The Furnace (2020) me Titra Shqip
Painted Woman (2017) me Titra Shqip
A Fistful of Dollars 1964
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
First Cow (2020) me Titra Shqip
Grey Owl (1999) me Titra Shqip
Cowboys & Aliens (2011) me Titra Shqip
Once Upon a Time in the West (1968) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip