Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Happening (2008) me Titra Shqip

The Happening (2008) me Titra Shqip

Ne e kemi ndjerë atë. Ne i kemi parë shenjat. Tani... Po ndodh.Jun. 11, 2008USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur një virus vdekjeprurës në ajër kërcënon të zhdukë verilindjen e Shteteve të Bashkuara, mësuesi Elliott Moore dhe gruaja e tij Alma ikin nga qytetet e kontaminuara në fshat në një luftë për të zbuluar të vërtetën. A është terrorizmi, lëshimi aksidental i ndonjë arme toksike ushtarake bio – apo diçka edhe më e keqe?

The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
The Happening (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Happening
Vlerësimi IMDb 5 206,683 vota
Vlerësimi TMDb 5.321 2,894 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Handmaiden (2016) me Titra Shqip
Pixels (2015) me Titra Shqip
Venom (2005) me Titra Shqip
Windfall (2022) me Titra Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
You Won’t Be Alone (2022) me Titra Shqip
Revolver (2005)
The Girl on the Mountain (2022) me Titra Shqip
Prey (2019) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
The Nutty Professor (1996) me Titra Shqip
Poltergeist (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit