Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 87 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Green Sea (2021) me Titra Shqip

The Green Sea (2021) me Titra Shqip

Një muzikante heavy metal jeton një jetë të izoluar derisa bota e saj ndryshon nga pamja e një vajze të re të çuditshme.Jul. 05, 2021Unknown105 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shkrimtare e vetmuar në një jetë spirale në rënie ndryshon kur personazhi kryesor i romanit të saj vjen në jetë në një formë fizike nga e panjohur për të dhe do ta detyrojë atë të përballet me të kaluarën e saj të errët.

The Green Sea (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Green Sea
Vlerësimi IMDb 5.6 348 vota
Vlerësimi TMDb 5 4 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Look Both Ways (2022) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Love Actually (2003) me Titra Shqip
Artificial Paradises (2012) me Titra Shqip
Damascus Cover (2017) me Titra Shqip
Shadow Master (2022) me Titra Shqip
Silk Road (2021) me Titra Shqip
Zipper (2015) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
The Yin Yang Master 2021 me Titra Shqip
The Girl on the Train (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit