Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sbanh.com
The Great Gilly Hopkins (2015) me Titra Shqip

The Great Gilly Hopkins (2015) me Titra Shqip

Familja është aty ku e gjenOct. 05, 2015USA99 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gilly, 12-vjeçare, plasaritëse, çamçakëz-përtypëse është e mirënjohur në sistemin kujdestar. Krejt e pamenaxhueshme, ajo ka qëndruar me më shumë familje nga sa mban mend dhe i ka lënë pas të gjitha. Në fund të fundit, si mund të qetësohet kur nëna e saj e vërtetë, Courtney e bukur dhe magjepsëse, mund të jetë atje duke e pritur atë? Kur Gilly dërgohet të jetojë me Trotters, familjen më të çuditshme deri më tani, ajo nuk ka në plan të qëndrojë pranë. Por Maime Trotter i gëzuar dhe i dashur nuk po heq dorë ende nga Gilly…

The Great Gilly Hopkins (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Great Gilly Hopkins
Vlerësimi IMDb 6.4 4,997 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 210 vota

Regjizori

Stephen Herek
Regjizori

Aktorët

Sophie Nélisse isGilly Hopkins
Gilly Hopkins
Kathy Bates isMaime Trotter
Maime Trotter
Glenn Close isNonnie Hopkins
Nonnie Hopkins
Bill Cobbs isMr Randolph
Mr Randolph
Octavia Spencer isMiss Harris
Miss Harris
Julia Stiles isCourtney Rutherford Hopkins
Courtney Rutherford Hopkins
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sweetie, You Won’t Believe It (2020) me Titra Shqip
Vivo (2021) me Titra Shqip
Love Me Instead (2021) me Titra Shqip
Kickboxer: Retaliation 2018
Home Alone 2: Lost in New York (1992) me Titra Shqip
Dangerous Minds (1995) me Titra Shqip
The Martian (2015) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Into the Wind (2022) me Titra Shqip
A Happy Divorce (1975) me Titra Shqip
Crazy About Her 2021
A Genius, Two Friends, and an Idiot (1975) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit