Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip

The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip

Një rast vrasjeje e zonjës D. Me një pasuri të madhe dhe ngjarjet më të egra rreth vdekjes së saj të papritur!Feb. 26, 2014Germany100 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gustave H (Ralph Fiennes), portier legjendar i një hoteli të famshëm evropian midis dy luftërave botërore, miqësohet me punonjësin e ri Zero Moustafa (Tony Revolori), i cili bëhet mbrojtësi i tij i besuar. Historia e tyre është e ndërthurur me ato të një vjedhjeje dhe me rikthimin e mëvonshëm të një pikture të Rilindjes me vlerë të paçmueshme, betejën për një trashëgimi të madhe familjare dhe trazirat e ngadalta ose të papritura që transformuan Evropën në gjysmën e parë të shekullit të njëzetë.

The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
The Grand Budapest Hotel (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Grand Budapest Hotel
Vlerësimi IMDb 8.1 766,608 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 11,922 vota

Regjizori

Wes Anderson
Regjizori

Aktorët

Ralph Fiennes isMonsieur Gustave H.
Monsieur Gustave H.
Tony Revolori isYoung Zero Moustafa
Young Zero Moustafa
Adrien Brody isDmitri Desgoffe-und-Taxis
Dmitri Desgoffe-und-Taxis
Willem Dafoe isJ.G. Jopling
J.G. Jopling
Jeff Goldblum isDeputy Vilmos Kovacs
Deputy Vilmos Kovacs
F. Murray Abraham isOld Zero Moustafa
Old Zero Moustafa
Edward Norton isInspector Albert Henckels
Inspector Albert Henckels
Jude Law isYoung Writer
Young Writer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Click (2006) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
Ma Rainey’s Black Bottom (2020) me Titra Shqip
Burn After Reading 2008 me Titra Shqip
A Genius, Two Friends, and an Idiot (1975) me Titra Shqip
Cocktail (2012) me Titra Shqip
Luca (2021) me Dublim Shqip
Daddy’s Little Girls 2007 me Titra Shqip
The Bourne Identity 2002
Beowulf & Grendel (2005) me Titra Shqip
Black Friday (2021) me Titra Shqip
5 to 7 (2014) me Titra Shqip