Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 493 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1itofferte.xyz
The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip

The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip

Frika nga ajo që është në vendin fqinj.Jun. 17, 2022USA97 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një mbrëmje makthi shpaloset për Davidin, një ish-gazetar i New York Times, kur ai dhe fqinji i tij i ri i çuditshëm Robert, godasin aksidentalisht një vajzë me biçikletë. I zhurmshëm dhe i çorientuar, Davidi e lejon Robertin ta bindë atë të largohet nga skena dhe ta lërë vajzën të vdekur, në mënyrë që të mbrojë karrierën e tij. Roberti nuk tregon pendim dhe në emër të miqësisë bën gjëra të patregueshme për të mbrojtur sekretin. Tani që policia është në kërkim të plotë për vrasësin, gjërat fillojnë të dalin jashtë kontrollit kur gazeta lokale e Davidit e dërgon atë për të mbuluar historinë ku ai takohet me motrën e vajzës së ndjerë, Vanessa. Pavarësisht rrethanave dhe dëshirës së saj të thellë për të gjetur vrasësin e motrës së saj, të dy kanë menjëherë një lidhje romantike, e cila befason dhe ndjek Davidin, ndërsa e shtyn Robertin të ndërmarrë hapa brutalë për të mbajtur për vete mikun e tij të ri.

The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip
The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip
The Good Neighbor (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Good Neighbor
Vlerësimi IMDb 6.7 552 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 3 vota

Regjizori

Stephan Rick
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Surrogates (2009) me Titra Shqip
Children of Men (2006)
Rogue River (2012) me Titra Shqip
30 Days of Night: Dark Days (2010) me Titra Shqip
Knuckleball (2018) me Titra Shqip
Spiderhead (2022) me Titra Shqip
Captive (2015) me Titra Shqip
Drastic Measures (2019) me Titra Shqip
The Hills Have Eyes 2006
RED 2 (2013) me Titra Shqip
The Survivalist (2021) me Titra Shqip
Mission: Impossible III (2006) me Titra Shqip