Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 172 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Getaway King (2021) me Titra Shqip

The Getaway King (2021) me Titra Shqip

Gratë e donin atë, burrat e admironinSep. 17, 2021Poland96 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Komedi për Zdzisław Najmrodzki, krimineli më i famshëm polak në kohën e Republikës Popullore Polake, i quajtur “mbreti i arratisjes”, i njohur për vjedhjen e makinave dhe arratisjen nga burgu shumë herë, por kurrë nuk ka lënduar askënd.

The Getaway King (2021) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
The Getaway King (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Najmro. Kocha, kradnie, szanuje
Vlerësimi IMDb 6.7 1,228 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 21 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Evolution (2001) me Titra Shqip
Dunkirk (2017) me Titra Shqip
Planet Hulk (2010) me Titra Shqip
The Way We Are 2020 me Titra Shqip
Highway to Havasu (2017) me Titra Shqip
Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
Desperado (1995) me Titra Shqip
Red 2021
Promising Young Woman 2020
Werewolves Within (2021) me Titra Shqip
Outcast (2014) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit