Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 209 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The Furnace (2020) me Titra Shqip

The Furnace (2020) me Titra Shqip

Këtu nuk ka mëshirë të Zotit. Vetëm toka dhe gjithë plaçka e saj.Dec. 10, 2020Australia116 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fund të shekullit të nëntëmbëdhjetë, Hanif është një shofer i ri deveje, i cili, në arrati në pjesën e jashtme të Australisë, miqësohet me bushmanin Mal, i cili ka vjedhur arin e Kurorës. Së bashku, të dy duhet të mposhtin trupat e zellshme në këmbë për të shkrirë arin në një furrë të fshehtë.

The Furnace (2020) me Titra Shqip
The Furnace (2020) me Titra Shqip
The Furnace (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Furnace
Vlerësimi IMDb 6.6 5,844 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 8 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Stranger and the Gunfighter (1974) me Titra Shqip
Skënderbeu aka The Great Warrior Skanderbeg (1953) Film Shqiptar
Amsterdam (2022) me Titra Shqip
Bone Tomahawk (2015) me Titra Shqip
The Zookeeper’s Wife (2017) me Titra Shqip
A Taxi Driver (2017) me Titra Shqip
Love’s Enduring Promise (2004) me Titra Shqip
Takht (2021) me Titra Shqip
We Are Marshall (2006) me Titra Shqip
She was the Deputy’s Wife 2021
Milk (2008) me Titra Shqip
American Traitor: The Trial of Axis Sally (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit