Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 325 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip

The French Dispatch (2021) me Titra Shqip

Oct. 21, 2021Germany108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Me vdekjen e botuesit të tyre të dashur dhe themeluesit të revistës për të cilën punojnë, katër gazetarë u japin jetë katër historive të ndryshme dhe të ndërlikuara, të vendosura në sfondin e një qyteti francez të shekullit të njëzetë.

The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The French Dispatch
Vlerësimi IMDb 7.5 33,569 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 672 vota

Regjizori

Wes Anderson
Regjizori

Aktorët

Benicio del Toro isMoses Rosenthaler
Moses Rosenthaler
Adrien Brody isJulian Cadazio
Julian Cadazio
Tilda Swinton isJ. K. L. Berensen
J. K. L. Berensen
Frances McDormand isLucinda Krementz
Lucinda Krementz
Timothée Chalamet isZeffirelli B.
Zeffirelli B.
Lyna Khoudri isJuliette
Juliette
Jeffrey Wright isRoebuck Wright
Roebuck Wright
Mathieu Amalric isLe Commissaire
Le Commissaire
Steve Park isNescaffier
Nescaffier
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Merantau (2009) me Titra Shqip
Lost Illusions (2021) me Titra Shqip
The Time Capsule (2022) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Notorious Nick (2021) me Titra Shqip
Rambo: Last Blood (2019) me Titra Shqip
Indecent Proposal (1993) me Titra Shqip
To: Gerard 2020 me Titra Shqip
Corporate Affairs (2008) me Titra Shqip
Good on Paper (2021) me Titra Shqip
Barb & Star Go to Vista Del Mar (2021) me Titra Shqip
The Issue with Elvis (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit