Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 102 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Fountain (2006) me Titra Shqip

The Fountain (2006) me Titra Shqip

Vdekja është rruga drejt frikësNov. 22, 2006Canada96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I shtrirë mbi një mijë vjet dhe tre histori paralele, Shatërvani është një histori dashurie, vdekjeje, shpirtërore dhe brishtësisë së ekzistencës sonë në këtë botë.

The Fountain (2006) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
The Fountain (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Fountain
Vlerësimi IMDb 7.2 237,484 vota
Vlerësimi TMDb 6.9 2,228 vota

Regjizori

Aktorët

Hugh Jackman isTomás/Tom Creo/Tommy
Tomás/Tom Creo/Tommy
Rachel Weisz isQueen Isabella/Izzi Creo
Queen Isabella/Izzi Creo
Ellen Burstyn isDr. Lillian Guzetti
Dr. Lillian Guzetti
Mark Margolis isFather Avila
Father Avila
Stephen McHattie isGrand Inquisitor Silecio
Grand Inquisitor Silecio
Fernando Hernandez isLord of Xibalba
Lord of Xibalba
Cliff Curtis isCaptain Ariel
Captain Ariel
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Flag Day (2021) me Titra Shqip
Snakehead (2021) me Titra Shqip
Rocks (2019) me Titra Shqip
RRR (2022) me Titra Shqip
A Broken Life (2007) me Titra Shqip
Chickenhare and the Hamster of Darkness (2022) me Titra Shqip
Baggio: The Divine Ponytail (2021) me Titra Shqip
Immortals 2011 me Titra Shqip
Europa Report (2013) me Titra Shqip
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Restraint (2008) me Titra Shqip
Pitch (2016) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit