Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 220 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Forgiven (2022) me Titra Shqip

The Forgiven (2022) me Titra Shqip

Gjithçka duhet përballur.Jul. 01, 2022United Kingdom117 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një fundjave në Malet e Atlasit të Lartë të Marokut, një aksident i rastësishëm jehon në jetën e muslimanëve vendas dhe vizitorëve perëndimorë në një festë në shtëpi në një vilë madhështore.

The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Forgiven
Vlerësimi IMDb 5.8 1,257 vota
Vlerësimi TMDb 6.043 23 vota

Regjizori

Aktorët

Ralph Fiennes isDavid Henninger
David Henninger
Jessica Chastain isJo Henninger
Jo Henninger
Matt Smith isRichard Galloway
Richard Galloway
Caleb Landry Jones isDally Margolis
Dally Margolis
Alex Jennings isLord Swanthorne
Lord Swanthorne
David McSavage isWilliam Joyce
William Joyce
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Mad Women’s Ball (2021) me Titra Shqip
Night Drive (2022) me Titra Shqip
ECCO (2019) me Titra Shqip
The Fortress (2017) me Titra Shqip
The White Storm 2: Drug Lords (2019) me Titra Shqip
Elizabeth: The Golden Age (2007) me Titra Shqip
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
Woodlawn (2015) me Titra Shqip
Law Abiding Citizen (2009) me Titra Shqip
La Flamme Rouge (2021) me Titra Shqip
The Good Shepherd 2006