Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 451 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip

The Forever Purge (2021) me Titra Shqip

Rregullat janë thyer.Jun. 30, 2021United States103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Adela (Ana de la Reguera) dhe Juan (Tenoch Huerta), duke ikur nga një kartel droge në Meksikë, gjejnë lehtësim në një fermë në Teksas. Paqja e tyre nuk do të zgjasë shumë sepse një grup rebelësh, gjatë natës së “Spastrimit”, në mënyrë arbitrare vendos të zgjasë kohën e parashikuar nga ligji për të thyer çdo rregull dhe për t’i dhënë liri dhunës dhe veprimeve të liga pa u ndëshkuar.

The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Forever Purge
Vlerësimi IMDb 5.8 2,992 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 201 vota

Regjizori

Mike Gunther
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Saw 3D (2010) me Titra Shqip
Run! Bitch Run! (2009) me Titra Shqip
Batman: Death in the Family (2020) me Titra Shqip
Inside Out (2015) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
No One Gets Out Alive (2021) me Titra Shqip
Eagle Eye (2008) me Titra Shqip
Predator 2 (1990) me Titra Shqip
Titanic 666 (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
Robot Overlords (2015) me Titra Shqip
Safe (2012) me Titra Shqip