Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 161 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Father (2021) me Titra Shqip

The Father (2021) me Titra Shqip

Feb. 26, 2021United Kingdom97 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Tani i moshuar, një baba refuzon të gjitha format e kujdesit dhe ndihmës nga vajza e tij. Ndërsa përpiqet të kuptojë ekzistencën e tij në ndryshim të pashmangshëm, ai fillon të dyshojë për të gjithë ata që do, mendjen e tij dhe madje edhe realitetin e tij.

The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
The Father (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Father
Vlerësimi IMDb 8.3 107,359 vota
Vlerësimi TMDb 8.2 1,573 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Tower (2012) me Titra Shqip
Backdraft 2 (2019) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Advantageous (2015) me Titra Shqip
Mafia Inc. (2020) me Titra Shqip
Be Good or Be Gone (2021) me Titra Shqip
The Host (2006) me Titra Shqip
I Am Zlatan (2021) me Titra Shqip
Never Die Alone (2004) me Titra Shqip
Dirty Work (2018) me Titra Shqip
Poser (2021) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit