Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 452 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
The Fallout (2022) me Titra Shqip

The Fallout (2022) me Titra Shqip

Asgjë nuk do të jetë kurrë njësoj.Jan. 28, 2022USA96 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Nxënësja e shkollës së mesme Vada merret me pasojat emocionale që ajo përjeton pas një tragjedie në shkollë. Marrëdhëniet me familjen dhe miqtë e saj dhe botëkuptimi i saj do të ndryshojnë përgjithmonë.

The Fallout (2022) me Titra Shqip
The Fallout (2022) me Titra Shqip
The Fallout (2022) me Titra Shqip
The Fallout (2022) me Titra Shqip
The Fallout (2022) me Titra Shqip
The Fallout (2022) me Titra Shqip
The Fallout (2022) me Titra Shqip
The Fallout (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Fallout
Vlerësimi IMDb 7.2 1,127 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 31 vota

Regjizori

Megan Park
Regjizori

Aktorët

Julie Bowen isPatricia Cavell
Patricia Cavell
Niles Fitch isQuinton Hasland
Quinton Hasland
Will Ropp isNick Feinstein
Nick Feinstein
Lumi Pollack isAmelia Cavell
Amelia Cavell
John Ortiz isCarlos Cavell
Carlos Cavell
Austin Zajur isDan Bonavure
Dan Bonavure
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Endless Rain (2021) me Titra Shqip
The Green Sea (2021) me Titra Shqip
Birds of Paradise (2021) me Titra Shqip
The Power of the Dog (2021) me Titra Shqip
Serial Killer 1 (2015) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
Love Spreads (2021) me Titra Shqip
Albatross (2022) me Titra Shqip
Love, Sex and Pandemic (2022) me Titra Shqip
The Darkest Minds (2018) me Titra Shqip
Those Who Walk Away (2022) me Titra Shqip
Synchronic (2020) me Titra Shqip