Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 152 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1sblongvu.com
The Face of an Angel (2014) me Titra Shqip

The Face of an Angel (2014) me Titra Shqip

Harrojeni të vërtetën, gjeni historinë.Sep. 06, 2014Italy100 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një gazetar ashtu edhe një regjisor dokumentaresh ndjekin historinë e një vrasjeje dhe të dyshuarit kryesor të saj.

The Face of an Angel (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Face of an Angel
Vlerësimi IMDb 4.6 4,957 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 147 vota

Regjizori

Aktorët

Daniel Brühl isThomas Lang
Thomas Lang
Kate Beckinsale isSimone Ford
Simone Ford
Genevieve Gaunt isJessica Fuller
Jessica Fuller
Sai Bennett isElizabeth Pryce
Elizabeth Pryce
Andrea Tidona isPubblico Ministero Alberto Baldini
Pubblico Ministero Alberto Baldini
Peter Sullivan isJames Pryce
James Pryce
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
The Girl on the Mountain (2022) me Titra Shqip
Don’t Look Up (2021) me Titra Shqip
Pathology (2008) me Titra Shqip
After the Wedding 2006 me Titra Shqip
For a Good Time, Call… (2012) me Titra Shqip
Aftersun (2022) me Titra Shqip
Shkembimi (2021) Film Shqiptar
Where the Wild Things Are (2009) me Titra Shqip
Flame & Citron (2008) me Titra Shqip
The Conjuring (2013) me Titra Shqip
Cuca e Maleve aka The Girl of the Mountains (1974) Film Shqiptar

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit