Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 275 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip

The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip

Ndonjëherë në jetë, duhet të marrësh qerpikët.Sep. 17, 2021USA126 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Midis viteve 1970 dhe 1980, Tammy Faye dhe burri i saj Jim Bakker përpiqen të lënë pas origjinën e tyre modeste për të krijuar një transmetues të madh fetar dhe park tematik. E nderuar për mesazhet e dashurisë, pranimit dhe prosperitetit që përcjell, Tammy Faye bëhet shpejt një legjendë falë qerpikëve të saj, këngës së saj të çuditshme dhe dëshirës së saj për të mirëpritur njerëz nga të gjitha sferat e jetës. Megjithatë, nuk do të kalojë shumë kohë që parregullsitë financiare, rivalitetet dhe skandalet të shkatërrojnë perandorinë që ajo ka ndërtuar gradualisht.

The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
The Eyes of Tammy Faye (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Eyes of Tammy Faye
Vlerësimi IMDb 7 1,849 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 10 vota

Regjizori

Aktorët

Jessica Chastain isTammy Faye Bakker
Tammy Faye Bakker
Andrew Garfield isJim Bakker
Jim Bakker
Cherry Jones isRachel Grover
Rachel Grover
Vincent D'Onofrio isJerry Falwell
Jerry Falwell
Mark Wystrach isGary Paxton
Gary Paxton
Sam Jaeger isRoe Messner
Roe Messner
Louis Cancelmi isRichard Fletcher
Richard Fletcher
Gabriel Olds isPat Robertson
Pat Robertson
Fredric Lehne isFred Grover
Fred Grover
Chandler Head isLittle Tammy Faye
Little Tammy Faye
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Heropanti 2 (2022) me Titra Shqip
Montana Story (2022) me Titra Shqip
All About Anna (2005) me Titra Shqip
Cyrano (2021) me Titra Shqip
The Survivor (2022) me Titra Shqip
AK vs AK 2020
The French Dispatch (2021) me Titra Shqip
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Only the Brave (2017) me Titra Shqip
Demolition (2016) me Titra Shqip
Befikre (2016) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip