Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 454 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The Equalizer (2014) me Titra Shqip

The Equalizer (2014) me Titra Shqip

Çfarë sheh kur më shikon?Sep. 24, 2014USA132 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Robert McCall (Denzel Washington), një agjent sekret veteran që kërkon shëlbimin për veprat e tij të errëta dhe të liga, ka vite që është larguar nga bota e krimit, duke jetuar një ekzistencë të izoluar dhe duke punuar në një dyqan DIY. Megjithatë, ndihma e tij ndaj prostitutës së re Teri (Chloë Grace Moretz), e njohur rastësisht një mbrëmje, do të përfundojë duke e futur atë në telashe me mafian ruse.

The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
The Equalizer (2014) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Equalizer
Vlerësimi IMDb 7.2 354,072 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 6,938 vota

Regjizori

Antoine Fuqua
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Locked Down 2021
Divergent (2014) me Titra Shqip
Sherlock: The Abominable Bride 2016 me Titra Shqip
Combustion (2013) me Titra Shqip
Emily the Criminal (2022) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
Maze Runner: The Death Cure (2018) me Titra Shqip
The Factory (2018) me Titra Shqip
The Last Samurai (2003) me Titra Shqip
Happy Suicide (2022) me Titra Shqip
The Tower (2012) me Titra Shqip
22 Jump Street 2014 me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit