Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 888 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip

The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip

Nuk ka të barabartë.Jul. 19, 2018USA121 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Robert McCall, një ish-agjent i CIA-s në pension, është i përkushtuar për të rivendosur rendin dhe drejtësinë në Bostonin e shkatërruar. E kaluara që ai u përpoq të linte pas do të kthehet në jetën e tij kur Susan, shoqja dhe koordinatorja e tij, do të vritet.

The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
The Equalizer 2 (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Equalizer 2
Vlerësimi IMDb 6.7 148,219 vota
Vlerësimi TMDb 6.6 3,748 vota

Regjizori

Antoine Fuqua
Regjizori

Aktorët

Denzel Washington isRobert McCall
Robert McCall
Pedro Pascal isDave York
Dave York
Ashton Sanders isMiles Whittaker
Miles Whittaker
Bill Pullman isBrian Plummer
Brian Plummer
Melissa Leo isSusan Plummer
Susan Plummer
Orson Bean isSam Rubinstein
Sam Rubinstein
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Fierce People (2005) me Titra Shqip
Cry Wolf (2005) me Titra Shqip
The Score (2001) me Titra Shqip
Austin Powers in Goldmember 2002
Caged (2011) me Titra Shqip
Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie Part 2 (2021) me Titra Shqip
Cube 2: Hypercube (2002) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Rubikon (2022) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Sweetie, You Won’t Believe It (2020) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit