Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 153 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Emperor’s Sword (2020) me Titra Shqip

The Emperor’s Sword (2020) me Titra Shqip

Mar. 20, 2020China93 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një shpatë që i jep fuqi mbajtësit të saj u nda dhe u fsheh. Një rebel merr pushtetin dhe organizon një masakër, duke lënë vetëm një të mbijetuar. Tani, vajza e një gjenerali të madh është gjithçka që qëndron midis një tirani dhe dominimit të tij.

The Emperor’s Sword (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 乱世之定秦剑
Vlerësimi IMDb 5.3 72 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Crocodile Island (2020) me Titra Shqip
Waar (2013)
4.3.2.1 (2010) me Titra Shqip
Dune 2021 me Titra Shqip
Mission: Possible 2021
Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013) me Titra Shqip
The Virtuoso 2021
SAS: Red Notice 2021
How I Became a Super Hero (2021) me Titra Shqip
Escape from Mogadishu (2021) me Titra Shqip
Echelon Conspiracy (2009) me Titra Shqip
Every Last One of Them (2021) me Titra Shqip