Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 136 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws
The Duel (2016) me Titra Shqip

The Duel (2016) me Titra Shqip

Hakmarrja nuk mund të mohohet.Jun. 24, 2016USA110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Teksas, 1887. Abraham Brant, i njohur nga të gjithë si “predikuesi”, ka një ndikim të jashtëzakonshëm mbi të gjithë banorët e malit Hermon, një qytet kufitar, pavarësisht historive të luftës, vrasjeve dhe ngjarjeve të pashpjegueshme që e ndjekin atë. Jo shumë larg vendndodhjes së izoluar, një varg kufomash fillon të shfaqet në brigjet e Rio Grande dhe, për të kuptuar origjinën e tyre, rojtari David Kingston mbërrin me gruan e tij Marisol në malin Hermon. Nga një kthesë e çuditshme e fatit, Davidi e njeh Abrahamin si ai që, si fëmijë, pa të atin të vrarë në një duel të përgjakshëm. I përçarë mes ndjekjes së ligjit ose nevojës së tij për hakmarrje, Kingston së shpejti do të zbulojë se asgjë rreth Abrahamit, malit Hermon dhe vrasjeve nuk është ajo që duket.

The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Duel
Vlerësimi IMDb 5.8 10,725 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 266 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
Mass (2021) me Titra Shqip
Montana Story (2022) me Titra Shqip
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
Dances with Wolves (1990) me Titra Shqip
Unfaithful (2002) me Titra Shqip
Caught by a Wave 2021
A Vanishing Fog (2021) me Titra Shqip
Jan Dara: The Finale (2013) me Titra Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Legends of the Fall (1994) me Titra Shqip
Logan 2017