Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 153 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip

The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip

May. 05, 2022Australia109 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në 1893, Molly Johnson shtatzënë rëndë dhe fëmijët e saj luftojnë të izoluar për t’i mbijetuar peizazhit të ashpër australian pasi burri i saj u largua për të çuar delet në mal. Një ditë, ajo gjen një të arratisur aborigjen me pranga të quajtur Yakada të plagosur në pronën e saj. Ndërsa një lidhje e pamundur fillon të krijohet mes tyre, ai zbulon sekretet për identitetin e saj të vërtetë. Duke kuptuar se bashkëshorti i Molly-t në të vërtetë mungon, ligjvënësi i ri i qytetit Nate Clintoff fillon të dyshojë dhe dërgon policinë e tij për të hetuar.

The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
The Drover’s Wife: The Legend of Molly Johnson (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Drover's Wife: The Legend of Molly Johnson
Vlerësimi IMDb 6.1 712 vota
Vlerësimi TMDb 4.2 5 vota

Regjizori

Leah Purcell
Regjizori

Aktorët

Leah Purcell isMolly Johnson
Molly Johnson
Sam Reid isNate Clintoff
Nate Clintoff
Harry Greenwood isJohn MaPharlen
John MaPharlen
Nicholas Hope isJudge Eisenmangher
Judge Eisenmangher
Nash Zammit-Harvey isJunior Joe Johnson
Junior Joe Johnson
Jobe Zammit-Harvey isHenry James Johnson
Henry James Johnson
Craig Bourke isThe Hangman
The Hangman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

In Bruges (2008) me Titra Shqip
The White Tiger (2021)
True to the Game 2 (2020) me Titra Shqip
Baby Money (2021) me Titra Shqip
The Champion of Auschwitz (2021) me Titra Shqip
Kimi (2022) me Titra Shqip
The Center of the World (2001) me Titra Shqip
Eye of the Dolphin (2007) me Titra Shqip
Deep (2021) me Titra Shqip
Down with the King (2021) me Titra Shqip
One Last Time (2020) me Titra Shqip
Dark Places (2015) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit