Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 797 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Dreamers (2003) me Titra Shqip

The Dreamers (2003) me Titra Shqip

Së bashku asgjë nuk është e pamundur. Së bashku asgjë nuk është e ndaluar.Sep. 01, 2003112 Min.
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Paris, 1968: Të lënë vetëm ndërsa prindërit e tyre janë me pushime, Isabelle dhe Theo ftojnë në shtëpinë e tyre Matthew, një Amerikan që sapo kanë takuar. Të tre vendosin të mos dalin dhe të përcaktojnë rregullat e burgosjes së tyre. Duke eksploruar emocione dhe erotizëm, ata do të njohin thellësisht njëri-tjetrin dhe do të testojnë veten për të kuptuar se sa larg mund të shkojnë …

The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
The Dreamers (2003) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Dreamers
Vlerësimi TMDb 7.3 2,152 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ida Red (2021) me Titra Shqip
Men (2022) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Passengers (2016) me Titra Shqip
Thirteen Lives (2022) me Titra Shqip
National Champions (2021) me Titra Shqip
Drift GTR (2008) me Titra Shqip
The Lost Daughter (2021) me Titra Shqip
Ninja (2009) me Titra Shqip
The Fortress (2017) me Titra Shqip
Love on Trend (2021) me Titra Shqip
Aftermath (2021) me Titra Shqip