Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 132 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
The Disciple (2020) me Titra Shqip

The Disciple (2020) me Titra Shqip

Nëse doni të ecni në këtë rrugë, mësoni të jeni të vetmuar dhe të uritur.Sep. 03, 2020India128 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Sharad Nerulkar i është përkushtuar plotësisht bërjes së një këngëtari klasik indian. I futur nga babai i tij në traditën shekullore, ai gjithmonë ka punuar me trup e shpirt për të arritur maksimumin, duke bërë rrugën përmes mistereve të shenjtë dhe ritualeve të legjendave muzikore të së shkuarës. Sidoqoftë, me kalimin e viteve, Sharad do të detyrohet të gjejë një kompromis midis realitetit kompleks të jetës në Mumbait bashkëkohor dhe rrugës që ai ka zgjedhur.

The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
The Disciple (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Disciple
Vlerësimi IMDb 7.2 1,862 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 25 vota

Regjizori

Aktorët

Aditya Modak isSharad Nerulkar
Sharad Nerulkar
Arun Dravid isPandit Vinayak Pradhan
Pandit Vinayak Pradhan
Sumitra Bhave isVidushi Sindhubai Jadhav (Maai)
Vidushi Sindhubai Jadhav (Maai)
Neela Khedkar isGrandmother
Grandmother
Kristy Banerjee isShaswati Bose
Shaswati Bose
Prasad Vanarse isRajan Joshi
Rajan Joshi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Night of the Sicario 2021
Last Night in Soho (2021) me Titra Shqip
Cha Cha Real Smooth (2022) me Titra Shqip
Dirty Work (2018) me Titra Shqip
The Devil You Know (2022) me Titra Shqip
Quills (2000) me Titra Shqip
The Intern – A Summer of Lust (2019) me Titra Shqip
Cyrano (2021) me Titra Shqip
The Mauritanian 2021
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
White Girl (2016) me Titra Shqip
Save the Cinema (2022) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit