Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 359 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Devil You Know (2022) me Titra Shqip

The Devil You Know (2022) me Titra Shqip

Asnjëherë mos e kaloni familjen.Apr. 01, 2022USA116 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dikur i burgosur Marcus Cowans po përpiqet të lërë një faqe të re me mbështetjen e familjes së tij të dashur. Pasi zbulon se një nga vëllezërit e tij mund të jetë përfshirë në një krim të tmerrshëm, Marcus lufton me kufijtë e vëllazërisë dhe besnikërisë. Ai dhe familja e tij, gjithnjë e më shumë të lodhur nga dështimet e sistemit të drejtësisë, përfundojnë në pikëpyetjet e një detektivi me përvojë, por të lodhur.

The Devil You Know (2022) me Titra Shqip
The Devil You Know (2022) me Titra Shqip
The Devil You Know (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Devil You Know
Vlerësimi IMDb 6.9 59 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 11 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Passengers (2016) me Titra Shqip
Being the Ricardos (2021) me Titra Shqip
Ip Man: The Awakening (2022) me Titra Shqip
Bangkok Dangerous (2008) me Titra Shqip
Rise (2022) me Titra Shqip
Lions for Lambs 2007
Silent Night (2020) me Titra Shqip
Sleepy Hollow (1999) me Titra Shqip
Danny Deckchair (2003) me Titra Shqip
Twist (2021) me Titra Shqip
Elles (2011) me Titra Shqip
The Dark Knight (2008) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit