Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 280 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip

The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip

Njihuni me Andy Sachs. Një milionë vajza do të vrisnin për të pasur punën e saj. Ajo nuk është një prej tyre.Jun. 30, 2006France109 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Miranda Priestly e paqëndrueshme dhe mizore është një mit i modës: ajo drejton revistën më të shitur dhe më prestigjioze në nivel ndërkombëtar, “Runaway”. Andrea Sachs, 23 vjeçe që ëndërron të bëhet shkrimtare, pranon të punojë për të në këmbim të një rekomandimi të ardhshëm…

The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
The Devil Wears Prada (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Devil Wears Prada
Vlerësimi IMDb 6.9 397,547 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 9,769 vota

Regjizori

David Frankel
Regjizori

Aktorët

Anne Hathaway isAndy Sachs
Andy Sachs
Meryl Streep isMiranda Priestly
Miranda Priestly
Simon Baker isChristian Thompson
Christian Thompson
Daniel Sunjata isJames Holt
James Holt
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

365 Days (2020) me Titra Shqip
Northmen: A Viking Saga (2014) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Brazdat aka Furrows (1973) Film Shqiptar
Rescued by Ruby (2022) me Titra Shqip
Ron’s Gone Wrong (2021) me Titra Shqip
Blue Valentine (2010) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Me Time (2022) me Titra Shqip
The Woman King (2022) me Titra Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip
Red Snow (2019) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit