Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Day We Died (2020) me Titra Shqip

The Day We Died (2020) me Titra Shqip

Mar. 05, 2020Denmark106 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Film për ngjarjet rreth sulmeve terroriste në Kopenhagen më 14 dhe 15 shkurt 2015.

The Day We Died (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Krudttønden
Vlerësimi IMDb 5.5 529 vota
Vlerësimi TMDb 5 9 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Life Is Beautiful (1997) me Titra Shqip
Bliss (2021)
Lolita (1997) me Titra Shqip
Barbara Broadcast (1977) me Titra Shqip
The Upside (2019) me Titra Shqip
The Cured (2017) me Titra Shqip
Derë e Hapur aka Open Door (2019) Film Shqiptar
Bruised (2021) me Titra Shqip
Restraint (2008) me Titra Shqip
Eyes Wide Shut (1999) me Titra Shqip
The Accountant (2016) me Titra Shqip
Betrayed 1988