Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 320 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1fcom
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip

The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip

Legjenda përfundonJul. 16, 2012USA165 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Pas vdekjes së Prokurorit të Qarkut Harvey Dent, Batman merr përgjegjësinë për krimet e Dent për të mbrojtur reputacionin e avokatit të ndjerë dhe më pas ndiqet nga Departamenti i Policisë së qytetit Gotham. Tetë vjet më vonë, Batman takon misteriozen Selina Kyle dhe keqbërësin Bane, një udhëheqës i ri terrorist që mposht më të mirën e Gotham. Kalorësi i Errët rishfaqet për të mbrojtur një qytet që e ka quajtur atë një armik.

The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Dark Knight Rises
Vlerësimi IMDb 8.4 1,582,042 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 18,401 vota

Regjizori

Aktorët

Christian Bale isBruce Wayne / Batman
Bruce Wayne / Batman
Michael Caine isAlfred Pennyworth
Alfred Pennyworth
Gary Oldman isCommissioner James Gordon
Commissioner James Gordon
Anne Hathaway isSelina Kyle / Catwoman
Selina Kyle / Catwoman
Marion Cotillard isMiranda Tate / Talia al Ghul
Miranda Tate / Talia al Ghul
Morgan Freeman isLucius Fox
Lucius Fox
Matthew Modine isPeter Foley
Peter Foley
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Sicario: Day of the Soldado (2018) me Titra Shqip
Russian Raid (2020) me Titra Shqip
My Father’s Violin (2022) me Titra Shqip
Away We Go (2009) me Titra Shqip
Along for the Ride (2022) me Titra Shqip
Blitz (2011) me Titra Shqip
Anton (2021) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
The 24th (2020) me Titra Shqip
Wet Woman in the Wind (2016) me Titra Shqip
The Painted Veil (2006) me Titra Shqip
The Legend of Hei (2019)