Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 204 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
The Cursed (2021) me Titra Shqip

The Cursed (2021) me Titra Shqip

Jul. 28, 2021United Kingdom111 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në fund të shekullit të 19-të, një baron brutal tokësor vret një klan rom, duke lëshuar një mallkim mbi familjen dhe fshatin e tij. Në ditët në vijim, banorët e qytetit rrënohen nga makthet, djali i baronit zhduket dhe një djalë gjendet i vrarë. Vendasit dyshojnë për një kafshë të egër, por një patolog vizitues paralajmëron për një prani më të keqe që fshihet në pyll.

The Cursed (2021) me Titra Shqip
The Cursed (2021) me Titra Shqip
The Cursed (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Cursed
Vlerësimi IMDb 6.3 4,265 vota
Vlerësimi TMDb 7 44 vota

Regjizori

Sean Ellis
Regjizori

Aktorët

Kelly Reilly isIsabelle Laurent
Isabelle Laurent
Boyd Holbrook isJohn McBride
John McBride
Alistair Petrie isSeamus Laurent
Seamus Laurent
Amelia Crouch isCharlotte
Charlotte
Áine Rose Daly isAnne-Marie
Anne-Marie
Nigel Betts isAlfred Moliere
Alfred Moliere
Gary Oliver isSir John
Sir John
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Monster Hunter 2020 me titra shqip
The Claus Family (2020) me Titra Shqip
A Girl Walks Home Alone at Night (2014) me Titra Shqip
The Stronghold (2017) me Titra Shqip
Jeepers Creepers 2 (2003) me Titra Shqip
Dawn of the Beast 2021
Isolation (2005) me Titra Shqip
The Prey: Legend of Karnoctus (2022) me Titra Shqip
Doctor Strange in the Multiverse of Madness (2022) me Titra Shqip
Unknown (2011) me Titra Shqip
Alien Resurrection (1997) me Titra Shqip
Last Three Days (2020) me Titra Shqip

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit